Dermedic Melumin Brightening ,Protective Day Cream SPF 50+ ,55ml

https://medigreen.al/web/image/product.template/89194/image_1920?unique=26e516c
(0 review)

3,870.00 L 3870.0 ALL 4,300.00 L

3,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Hiperpigmentimi është një gjendje e zakonshme e lëkurës që mund të prekë pacientët e të gjitha llojeve të lëkurës, gjinive dhe moshave.
  • Dekurajimi i Kjo mund të vijë si pasojë gjenetike, por më së shpeshti shkaktohet nga faktorë të jashtëm të dëmshëm si rrezatimi diellor, substancat fototoksike dhe foto-alergjike që përmbahen në ilaçe ose kozmetikë. 
  • Ato mund të vijnë edhe si pasojë e dëmtimeve mekanike, inflamacionit, çrregullimeve hormonale ose çështjeve të tjera që lidhen me shëndetin.
  • Dermedic – Melumin Brightening protective day cream SPF 50+  është kremi i ditës me faktorë  SPF 50+ ,i cili falë  sistemeve të saj mbrojtëse, mundëson mbrojtje në nivele shumë të larta. 
  • Zbeh njollat e errëta ekzistuese dhe hiperpigmentimin e etiologjive të ndryshme.
  • Ofron efekt anti-oksidues dhe anti-plakje.


  Përdorimi :

  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes pas rutinës tuaj .
  2. Lëreni të përthithet për pak minuta në fytyrë.
  3. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.