Alta Natura Dea Sense Incanto bagnodoccia ,200ml

https://medigreen.al/web/image/product.template/89218/image_1920?unique=e87d9a7
(0 review)

945.00 L 945.0 ALL 1,050.00 L

875.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit 


  • Shampoja e frymëzuar nga sirena Leucosia, me bardhësinë e saj të mrekullueshme hënore, një simbol i pasionit dhe joshjes.  
  • Veti ushqyese i pasuruar me pika të çmuara të kalendulës, ky larës trupi i jep lëkurës një ndjesi të këndshme të notave të buta të parfumuara. Aroma e Portokallit e ëmbël dhe ciklamina e ben goxha te pelqyeshem.
  • Përbërësit: Aqua, amonium lauril sulfat, koko-glukozid, kokamidopropil betainë, parfum, fenoksietanol, acid benzoik, acid limoni, alkool, ekstrakt lulesh Calendula Officinalis, Etilheksilglicerinë, Limonen, Polyquaternium-7, Linalool

  Përdorimi:

  • Shmangni kontaktin me sytë, gojën dhe mukozën. 

  • Ruani larg ngricave dhe burimeve të mundshme të nxehtësisë.

  •  Kohëzgjatja e periudhës pas hapjes e shprehur është e shprehur në muaj i referohet produktit të ruajtur në mënyrë korrekte dhe në kushte normale dhe të parashikueshme përdorimi. 

  • Mbajeni larg fëmijëve.