Alta Natura Real In 600,6 flakon

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89506/image_1920?unique=49c9c1d

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Realin 600 me 6 flakon nga Alta Natura , ka një veprim tonik  dhe është mjaft efektiv.
  • Falë përbërsve të saj  me Polen , Mjalt, Acerola , , ky kombinim ka një veprim antioksidues ndaj radikaleve të lira. 
  • Principet aktive në përmbajtje të ekstraktit të thatë të Acerola sigurojnë një veprim antioksidues dhe ndihmojnë në forcimin e mbrojtjes natyrale të organizmit
  • Ka veti rigjallëruese.
  • Mund të përdoren në rast të mungesës së oreksit pas periudhave rikuperuese. 

  Përdorimi

  • Këshillohet  të merret një flakon në dite tek fëmijët .
  • Për të rriturit këshillohen të konsumohen 2 flakona në ditë