Caudalie – Resveratrol Lift Lightweight Firming Cashmere Cream,40ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88992/image_1920?unique=68948e9

5,310.00 L 5310.0 ALL 5,900.00 L

4,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Caudalie Resveratrol Lift Lightweight Firming Cashmere Cream është kremi me teksturë fluidi kundër rrudhave .
  • Falë përbërsve të saj me acidi hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan , arrin të korrigjoj rrudhat dhe vijat e holla.
  • Tekstuar e saj e lehtë dhe pa vaj është një bazë e shkëlqyer make-up.
  • Mund të përdoret edhe tek lëkurat e yndryshme , me tendencë akneike


  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.