CaudalieVinopure Moisturizing Mattifying Fluid,40 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89022/image_1920?unique=f75308d

3,546.00 L 3546.0 ALL 3,940.00 L

3,283.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Vinopure Moisturizing Mattifying Fluid  është e pasuruar me hidrolate organike trëndafili, polifenole ,fara rrushi dhe vajra esencial organik .
  • Falë përbërjes së tij arrin të hidratoj dhe të redukoj njollat dhe pikat e zeza  , gjithashtu zvogëlon sasinë sebumit të tepërt, Ndihmon duke dhënë efekt mat mbi fytyre dhe lëkura rikthen menjëherë shkëlqimin dhe freskinë.
  •  Aromë e lehtë, 100% natyrale, falë koktejit të vajrave esencial që i jep një frymë freskie çdo aplikimi.Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
  • Rekomandohet të përdoret për tipologjinë e lëkurave me tendencë akneike .


  Përdorimi:

  1. Aplikohet  vetem ose pas vendosjes së serumit
  2. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
  3. Kujdess!! Shmangni zonën e konturit të syve .