Caudalie Premier Cru , The  Rich Cream, Recharge,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90771/image_1920?unique=6da9ce1

9,000.00 L 9000.0 ALL 10,000.00 L

8,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Recharg-i  praktik,  në momentin që kremi juaj i preferuar mbaron , 
  • Mjafton të merrni kupën e mbushur me The rich Cream .
  • Premier Cru The Rich Cream është linja best seller e Caudalie .
  • Fale përmbajtjes së saj me acid hialuronik , vinferine , jep veprimin e fundit kundër plakjes, ku lëkura jua do ndihet më rinore .
  • Rich Cream ushqen intensivisht dhe e qetëson lëkurën e thatë , duke e rigjeneruar e zbutur rrudhat .
  • Lëkura juaj do ndihet më e rafinuar edhe më rrezatuese
  • Rekomandohet të përoret te lëkurat të cilat janë tepër të dehidratuara (të thata ),
  • The Rich Cream mundëson hidratim intensiv.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.