Caudalie Premier Cru The Cream Recharge ,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95429/image_1920?unique=a6682ac

9,000.00 L 9000.0 ALL 10,000.00 L

8,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Recharg-i  praktik,  në momentin që kremi juaj i preferuar mbaron .
  • Mjafton të merrni kupën e mbushur me The  Cream .
  • Premier Cru The Cream është linja best seller e Caudalie .

  •  Fale përmbajtjes së saj me acid hialuronik , vinferine , jep veprimin e fundit kundër plakjes, ku lëkura jua do ndihet më rinore .

  • Me teksturën e saj kremoze shkrihet në lëkurë , duke e lënë atë të ndjehet e mëndafshtë, e lëmuar dhe e hidratuar.  

  • Lëkura juaj do ndihet më e rafinuar edhe më rrezatuese

    

   Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .

  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .

  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.