Caudalie Premier Cru The Eye Cream, 15ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90763/image_1920?unique=f75308d

5,850.00 L 5850.0 ALL 6,500.00 L

5,416.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Premier Cru Eye Cream është kremi më I mire ultra-efektiv , I cili përdoret  për konturet e  syve.
  • Falë përbërjes së saj arrin të  trajtoj të gjitha shenjat e plakjes, duke zbutur pigmentimin dhe të ndriçoj menjëherë  zonën rreth syve.
  • Tekstura e lehtë, pa aromë, lë lëkurën të ndjehet e hidratuar, e lëmuar.
  • Rrathët e errët dhe fryrja zbehen për të nxjerë në pah një zonë të syve që shkëlqen.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë në zonën e syve .
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.