Caudalie Premier Cru,Anti-Ageing Serum

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89030/image_1920?unique=aeecf7f

10,350.00 L 10350.0 ALL 11,500.00 L

9,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Anti-Aging Serum  depërton thellësisht në lëkurë ,
  •  Falë formulès së përqëndruar , të pasur me  acid hialuronik, arrin të  trajtoj të gjitha shenjat e plakjes.
  •  Ky serum I ofron lëkurës hidratim të menjëhershëm dhe intensiv falë përqendrimit të lartë të acideve hialuronike.

  Përdorimi :

  1.  Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit
  2. Lëreni të veprojë për pak minuta
  3. Më pas vendosni kremin tuaj