Purasana multivitamins e minerals * 60tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/94752/image_1920?unique=aeecf7f

2,880.00 L 2880.0 ALL 3,200.00 L

2,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • 13 vitamina dhe 8 minerale në dozën optimale
  • Antioksidantë nga 22 pluhurat e frutave dhe perimeve
  • Me spirulinë, enzima dhe aminoacide
  • Siguron funksionimin normal të funksioneve të trupit