Intimina Kegel Smart 2 For Pelvic Floor

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124323/image_1920?unique=dcb2933

13,500.00 L 13500.0 ALL 15,000.00 L

12,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kegel Smart bën të mundur forcimin e muskujve të legenit që mbështesin mitrën, fshikëzën edhe anusin, ku i bën të funksionojnë normalisht.
  • Ndihmojnë dyshemenë e legenit të rikuperohet pas shtatzënisë dhe lindjes.
  • Përmirëson kontrollin e fshikëzës urinare duke përmirësuar urinimin e pavullnetshëm
  • Ndikon në përmirësimin e dukshëm të jetës seksuale.
  • Kegels janë ushtrimet më të rëndësishme që një grua mund të bëjë për të mbrojtur shëndetin e saj intim në çdo moshë.


  Përdoret zakonisht ku shfaqen këto problematika;

  •  Rrjedhje të pakontrolluar të urinës kur kolliteni,teshtini,qeshni fort
  • Keni lindur kohët e fundit në mënyrë natyrale apo cezariane
  • jeni duke u përgatitur për shtatzëni.