Alta Natura Propolinea Hydrovapor for adults * 20ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/99234/image_1920?unique=cd44330

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Propolinea Hydravaport Adulti është një spray i krijuar specifikisht për të zbutur rrugët e sipërme te frymëmarrjes. 
  • Falë përmbajtjes së saj me propolnac (kombinim i propolisit me acetilcisteinën),ekstraktet e bimës erismo, balsamin e Tolusë ,farat e qitros , vajin e eukaliptit dhe vajin e mentes, mundësojnë   zbutjen e mukozës oro-faringeale edhe eleminimin e sekrecioneve bronkiale;
  • Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

  Përdorimi :

  • Tundeni shishen përpara përdorimit. 
  • Rekomandohet të merren 0.5 ml 4 herë në ditë. 
  • Aplikojeni sprajin në zonën e irrituar (në fyt). 
  • Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.