Alta Natura Dea Sense Sensualita Bagnodoccia,200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89221/image_1920?unique=68948e9

945.00 L 945.0 ALL 1,050.00 L

875.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Xhel dushi Goddess Sense Sensuality është frymëzuar nga perëndesha Afërdita, perëndeshë e bukurisë dhe epshit dashuror, ajo mishëron vetë thelbin e dëshirës.
   Me veti ushqyese ,i pasuruar me pika të çmuara të kalendulës.
  • Ky xhel dushi mbështjell trupin me një ndjesi të këndshme të notave të buta të parfumuara.
   Makadamia dhe lulet e portokallit arrijnë të qënrojnë gjatë duke marr aromë mjaft të mirë.
  • Përbërësit: Aqua, Amonium Lauril Sulfate, Coco-Glucoside, Cokamidopropil Betaine, Parfum, Fenoksietanol, Acid Benzoik, Acid citrik, Alkool, Ekstrakt lulesh Calendula Officinalis, Etilheksilglicerinë, Limonen, Polyquaternium-7, Linalool

  Përdormi:

  • Shmangni kontaktin me sytë, gojën dhe mukozën. 

  • Ruani larg ngricave dhe burimeve të mundshme të nxehtësisë.

  •  Kohëzgjatja e periudhës pas hapjes e shprehur është e shprehur në muaj i referohet produktit të ruajtur në mënyrë korrekte dhe në kushte normale dhe të parashikueshme përdorimi. 

  • Mbajeni larg fëmijëve.