BIONIKE DEFENCE COLOR PRETTY TOUCH

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123550/image_1920?unique=1767ae0

2,421.00 L 2421.0 ALL 2,690.00 L

2,241.67 L

Not Available For Sale

  • Ngjyra

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Puder kremoze dhe kompakte per ngjyrosjen e mollezave. 
  • Ju dhuron nje shkelqim natyral. 
  • E disponueshme ne 4 ngjyra.