Cleanic Refreshing Antibacterial Wet Wipes,15 cope

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89082/image_1920?unique=a7ffc28

90.00 L 90.0 ALL 100.00 L

83.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Letrat e lagura, Cleanic Antibacterial ,vijnë në paketimin me 15 copë.
  • Jane të buta edhe me aromë të mirë .
  • Të projektuara posaçërisht për lëkurën delikate.
  • Janë antibakteriale falë përbërsve që ka.
  • Nuk përmbajnë PEG, parabens dhe alkool.
  • Produkti është i testuar dermatologjikisht, ka një vlerë pH neutrale dhe e bënë plotësisht të sigurt për lëkurën e ndjeshme të bebes.
  • Formula e produktit përmban ekstrakt bambuje, i cili ka veti hidratuese, freskuese dhe rigjeneruese si dhe vitamina E me një efekt lubrifikues dhe rigjenerues.
  • 100% të riciklueshme
  • Mund të  përdoret të rriturit.