Pentaxim vaksine

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/104769/image_1920?unique=3f7494c
(0 review)

3,889.00 L 3889.0 ALL 3,889.00 L

3,889.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Kjo vaksinë indikohet në parandalimin e përbashkët të difterisë, tetanozit, kollës së mirë, poliomielitit dhe infeksioneve invazive të shkaktuara nga Haemophilus influenzae tipi b (si meningjiti, septicemia, celuliti, artriti, epiglotiti etj.)