Alta Natura Foltene Eyelash Eyebrow Treatment * 6.5 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89077/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Foltene , Eyelash  dhe Eyebrow treatment nga Alta Natura ,ndihmon në trajtimin e vetullave edhe qerpikëve.
  • Fale formulimit të saj  me tricosaccaride,tricalgoxyl edhe hamamelis virginiana ekstrakt, ndihmojne në mbrotjen e qerpikeve edhe vetullave tuaja duke stimulluar rritjen si edhe mirëmbajtjen e tyre.
  • Qerpikët edhe vetullat duken më të fortë edhe më të shëndetshëm.

  Përdorimi

  Vendoset në mëngjes përpara make-upit edhe përpara gjumit .