Caudalie Vinopure Spring Set 2022

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90770/image_1920?unique=f75308d

4,720.00 L 4720.0 ALL 4,720.00 L

3,933.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Ky set me tri pjesë që përmban një pastrues të butë, toner zbutës dhe serum të fuqishëm, i cili është një kombinim perfekt për lëkurë të  përsosur

   1)-Së pari është Pastruesi i Xhelit Purifikues të Vinopure , i cili nëpërmjet një përbërje të këndshme xhel-krem bën që  lëkura  të  ndihet e pastër, e freskët, e butë dhe e ndritshme.

   • Ajo përmban gjithashtu vajrat thelbësore lavander, menynë e piperit, rozmarinë dhe limonatën për të qetësuar shpejt inflamacionin, për të luftuar bakteret, tonin, freskimin dhe dekongjestionin. 

   2)-Pas kësaj në rutinën tuaj të shkëlqimit të lëkurës është Vinopure Clear Skin Purifying Toner. 

   • Natyrisht që pastron dhe freskon në mënyrë të mrekullueshme, përgatit lëkurën në mënyrë të përsosur për trajtimet e mëvonshme. 
   • Perfekte për trajtimin e lëkurës së kombinuar, është e formuluar me acid salicilik 100% natyral, antioksidues, me polifenole rrushi, ujë trëndafili organik dhe vajra organik antibakteriale për të pastruar lëkurën pa e tharë atë. 

   3)-Së fundi, Vinopure Blemish Control Serum Salicylic,

   •  kjo formulë e fortë, por e butë e acidit salicilik rafinon shpejt përbërjen e lëkurës, pakëson  poret dhe stimulon shkëlqimin. 
   • Konsiderojeni si një shpëtimtar të lëkurës për lëkurat e ndjeshme, lëkurat e yndyrshme edhe me tendencë akneike.