Caudalie Beauty Elixir, 30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88944/image_1920?unique=f75308d

1,836.00 L 1836.0 ALL 2,040.00 L

1,700.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Caudalie Beauty Elixir  falë vetive zbutëse  ndriçon lëkurën dhe i jep një pamje të shkëlqyeshme. 
   • E përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
   • Ky kujdes për lëkurën zbut tiparet, zvogëlon poret dhe i jep një shkëlqim të vërtetë fytyrës. Zgjon lëkurën kur përdoret në mëngjes dhe i jep asaj një shtysë kur përdoret në darkë.
   • Pa paraben, pa fenoksietanol.