Caudalie Vinoperfect Glycolic Peel Mask * 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89010/image_1920?unique=f75308d

3,204.00 L 3204.0 ALL 3,560.00 L

2,966.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Glycolic Peel është një maskë peeling e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës e cila mundëson ndriçimin dhe unifikimin e lëkurës pa shkëlqim.
  • Kjo maskë përmban disa përbërës aktivë të cilët veprojnë në mënyrë efikase:
  • Viniferine- një përbërës aktiv që vepron mbi njolla të errëta dhe kontribuon për një lëkurë të shndritshme.
  • Papaja – një përbërës aktiv përsosës i shkëlqimit, çliron lëkurën nga teprica e qelizave të vdekura, dhe unifikon lekuren
  • Acid Glikolik- një përbërës aktiv peeling i cili rafinon poret dhe zvogëlon njollat ​​dhe hiper-pigmentimin.
  •  

  Përdorimi

  1.    Këshillohet të aplikohet dy herë në javë
  2.       Pas aplikimit të një shtrese të hollë, lëreni  për 5 deri në 10 minuta.
  3.       Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.
  4.       Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .