Caudalie Vinoperfect,Brightening Eye Cream,15ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123053/image_1920?unique=9848e75

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi Vinoperfect Brightening Eye korrigjon të gjitha llojet e rrathëve të errët, qofshin ato vaskulare  ose pigmentar (rrathë të errët kafe ose të zi).
  •  Me një hap të thjeshtë, hidraton dhe ndriçon konturin e syve me majën e tij freskuese qeramike, 
  • E përshtatshme për të githa tipologjitë e lëkurës .
  • Falë përbërësve të tij kryesor viniferinë, niacinamide, kafeinë dhe teksturës Kremoze siguron efikasitet edhe sy te shplodhur.

  Përdorimi

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, pas aplikimit të serumit
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.