Caudalie Vinofresh Deodorant ,50gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89011/image_1920?unique=f75308d

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Caudalie Deodorant Vinofresh , neutralizon aromat dhe redukton bakteret përgjegjëse për aromat.
  • Pa Alumin , pa paraben arrin të largoj aromat e pakëndshme.
  • Siguron një ndjenjë gjallëruese dhe të freskët gjatë gjithë ditës.

   Përdorimi:

  Mund ta aplikoni disa herë gjatë  ditës