Caudalie Vinopure Purifying gel Cleanser bio , 150 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89023/image_1920?unique=aeecf7f

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Xheli pastrues Caudalie Vinopure  karakterizohet falë përbërjes të vecantë me Acid Salicilik natyral dhe kompleksin e vajrave organikë.
  • Ky xhel arrin të freskoj dhe njëkohësisht të pastroj lëkurën pa shkaktuar thatësi .
  • Formula e saj shumë natyrore mundëson trajtimin e njollave dhe efikasiteti I saj  shihet në ngushtimin e poreve, ku  zvogëlon sasinë e sebumit.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
  • Rekomandohet të përdoret për tipologjinë e lëkurave me tendencë akneike .

  Përdorimi:

  • Xheli duhet aplikuar  mbi sipërfaqe të lagur.
  • Masazhojeni lekurën e fytyrës tuaj për tu krijuar një shkumë të lehtë.
  • Më pas shpëlajeni me uje .
  • Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
  • Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .