Caudalie Vinopure Purifying Mask 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90762/image_1920?unique=aeecf7f

3,186.00 L 3186.0 ALL 3,540.00 L

2,950.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Maska pastruese Vinopure nga Caudalie falë përbërësve kryesor të saj , sic janë balta jeshile dhe zinku.mundëson reduktimin e njollave, poret e zmadhuara, si dhe pikat e zeza e yndyrën, .Në këtë mënyrë e lë lëkurën të matifikuar ,duke thithur sebumin e tepërt..
  • Falë përbërsve të saj 100% me origjinë natyrale dhe përmbajtjes së zinkut, ka veti anti-inflamatore dhe kufizon përhapjen e akneve, baktereve përgjegjëse për aknet. Ky trajtim pastrues është ideal për lëkurat me tendencë akneike, sidomos për zonën T.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
  • Rekomandohet të përdoret për tipologjinë e lëkurave me tendencë akneike .

  Përdorimi :

  1.  Këshillohet të aplikohet një here në javë
  2.  Pas aplikimit të një shtrese të hollë, lëreni  për 5 deri në 10 minuta.
  3. Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm .
  4. Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .