Caudalie Vinergetic C+ Brightening Eye Creme ,15ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89026/image_1920?unique=f75308d

3,915.00 L 3915.0 ALL 4,350.00 L

3,625.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  •  Kremi zbardhues për sytë Vinergetic C+  falë përbësve të tij kafeina, Oliva, Niacinamidet  arrin të reduktoj rrathët e errët të zbusi edhe të hidratoj konturin e syve.

  • Sytë tuaj do të duken të rifreskuar dhe me plot energji.

  • Këshillohet për të gjitha tipologjitë e lëkurave.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.

  Përdorimi

  • Masazhojeni butësisht , edhe lihet deri sa të përthithet nga lëkura .
  •  Në lëkurë të lagur,në zonën e fytyrës, qafës dhe dekoltes.
  •  Aplikoni Vinergetic C+ Brightening Eye Cream vetëm në zonën e konturit të syve.