Mustela Stelatopia Huile Lavante 500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/110980/image_1920?unique=7e8a1ee

2,880.00 L 2880.0 ALL 3,200.00 L

2,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   Mustela Stelatopia Cleansing Oil është një vaj i ekstraktuar nga vaji i lulediellit nga ferma organike me veti qetësuese që ndihmojnë lëkurën të rikrijojnë filmin mbrojtës.

   Pastron me butësi, rigjeneron lëkurën dhe parandalon tharjen e saj.

   Rezultati: lëkura është e butë dhe jo e irrituar. Ka një tolerancë të lartë prandaj mund të përdoret nga të gjithë fëmijët që nga lindja.

   • I testuar dermatologjikisht. Formulë e biodegradueshme.
   • 98% përbërës me origjinë natyrore.
   • Prodhuar në Francë.

   Përdorimi:

   Për përdorim që nga lindja, aplikoni në lëkurën e lagur duke e hedhur drejtpërdrejtë në ujë. Shplajeni plotësisht dhe thajeni pa e fërkuar me peshqir vetë duke e prekur me të. Mund të përdoret në fytyrë, trup dhe flokë. Nuk irriton sytë.