Caudalie Vinotherapist Body Butter,250ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90765/image_1920?unique=aeecf7f

3,420.00 L 3420.0 ALL 3,800.00 L

3,166.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Replenishing vegan body buttervinotherapist është gjalp  trupi I cili siguron  hidratim edhe ushqen lëkurën tuaj.

  • Ajo qetëson ndjesinë e parehatshme të lëkurës së thatë dhe shumë të thatë, ndërkohë rrit elasticitetin e saj dhe e bën lëkurën më të butë dhe më të ndritshme.

  • Falë përbërjes së saj ,me lipide me origjinë bimore, me vajin e rrushit dhe gjalp shea bio, mundësojnë riparimin edhe rigjenerimin e lëkurës së thatë.

  Përdorimi:

  1. Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
  2. Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin derisa të thithet.
  3. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik