Caudalie Vinosun Protect Invisible Stick SPF50 - 15Gr - 430

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125016/image_1920?unique=aeecf7f

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Vinosun Protect Invisible Stick SPF50, mbrojtje dhe komoditet maksimal. I lehte ne aplikim pa lene pas nje shtrese te bardhe!
    • I pershtatshem per te gjithe familjen duke nisur nga mosha tre vjec.