Caudalie Vinoperfect Brightening Micropeel Foam 100ml - 431

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125017/image_1920?unique=a22c5b3
(0 review)

2,700.00 L 2700.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Shkuma Vinoperfect me AHA dhe Acid Mandelik ndihmon ne eksfolimin e qelizave te vdekura te lekures duke lene pas nje lekure te paster dhe super te bute. 

    Perdorimi:

    • Keshillohet te perdoret cdo darke per nje efekt te plote.