Caudalie Vinosun High Protection Lightweight Cream SPF 50+ * 40ML

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90772/image_1920?unique=aeecf7f

3,780.00 L 3780.0 ALL 4,200.00 L

3,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vinosun High Protection Lightweight Cream , është në trajtë fluidi , I cili ofron një mbrojtje shumë të lartë nga dielli.
  • Gjithashtu ajo cfarë e bën të vecantë është edhe përdorimi I saj si mbrojtëse kundër rrudhave.
  • Përshtatet më së miri me cdo lloj lëkure për çdo lloj lëkure, madje edhe për ato të ndjeshme.
  • Ky krem ​​dielli është i pasuruar me ujë organik rrushi i cili hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme , duke  e bërë edhe rezistent ndaj ujit .

  Përdorimi

  1.  Këshillohet të përdoret në mëngjes përpara ekspozimit në diell
  2. Riaplikojeni cdo 2 orë.
  3. Shamngni kontaktin në sy
  4. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.