Caudalie Vinosculpt Lift e Firm Body Cream ,250ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88982/image_1920?unique=cd44330

3,852.00 L 3852.0 ALL 4,280.00 L

3,566.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vinosculpt Lift & Firm Body Cream, është scrub në formën e kremit e cila synon zonat kyçe të trupit tuaj: krahët, kraharorin, dhe vithet , për ti tonifikuar.
  • Pas përdorimit lëkura është e lëmuar, e hidratuar edhe mjaft e tonifikuar . 
  • Përdoret, për reduktimin e celulitit si edhe për eleminimin e stirjave të bardha .
  • I përshtatshëm edhe  për gratë shtatzëna
  rdorimi:
  1. Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
  2. Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin derisa të thithet.
  3.   Është e testuar nën kontrollin dermatologjik.