Caudalie Vinopure Purifyng Gel Cleanser 385 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123308/image_1920?unique=7f3f072

3,330.00 L 3330.0 ALL 3,700.00 L

3,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Xheli pastrues Caudalie Vinopure  karakterizohet falë përbërjes të vecantë me Acid Salicilik natyral dhe kompleksin e vajrave organikë.
   • Ky xhel arrin të freskoj dhe njëkohësisht të pastroj lëkurën pa shkaktuar thatësi .
   • Formula e saj shumë natyrore mundëson trajtimin e njollave dhe efikasiteti I saj  shihet në ngushtimin e poreve, ku  zvogëlon sasinë e sebumit.
   • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
   • Rekomandohet të përdoret për tipologjinë e lëkurave me tendencë akneike .

   Përdorimi:

   • Xheli duhet aplikuar  mbi sipërfaqe të lagur.
   • Masazhojeni lekurën e fytyrës tuaj për tu krijuar një shkumë të lehtë.
   • Më pas shpëlajeni me uje .
   • Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.
   • Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .