Caudalie Vinopure Salicylic Spot Solution * 15ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123054/image_1920?unique=f75308d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vinopure Salicylic Pimples Stopper redukton dukshëm puçrrat e lokalizuara në 1 orë. 
  • Pastron, thahet dhe zvogëlon skuqjen falë strukturës së gjelbër të lehtë
  • . Formati i tij i vogël e lejon atë të merret kudo për kontakte gjatë gjithë ditës.
  • Formula:
   • 97% përbërës me origjinë natyrale
   • I testuar dermatologjikisht
   • Vegane
   • Acidi Salicilik Natyral : 100% i pastër dhe me origjinë natyrale. Ekstrakti i gjetheve të dimrit. Zhbllokon dukshëm poret dhe rafinon strukturën e lëkurës.
   • Niacinamidet : E njohur më mirë si vitamina B3, ajo redukton poret e zmadhuara dhe qetëson lëkurën.
   • Vaji esencial i pemës së çajit : 100% i pastër dhe me origjinë natyrale, ndihmon në pastrimin e papërsosmërive.

  Perdorimi :

  • Aplikoni Vinopure Salicylic Pimples Stopper direkt tek puçrrat në mëngjes dhe në mbrëmje, dhe në çdo kohë të ditës për prekje. Shmangni zonën e syve.