Caudalie Deep Cleansing Exfoliator 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88993/image_1920?unique=aeecf7f

2,952.00 L 2952.0 ALL 3,280.00 L

2,733.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Deep Cleansing Exfoliator arin të pastroj lëkurën thellësisht dhe të rafinoj teksturën e saj pa e tharë.
  • Formula e saj e re përmban 97% përbërës me origjinë natyrore dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën mikse- të yndyrshme.   
  •  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
  •  Rekomandohet të përdoret për tipologjinë e lëkurave me tendencë akneike , mikse- të yndyrshme

   

  Përdorimi :

  1. Aplikoni Exfoliator Deep Cleansing Exfoliator  në lëkurë të lagur,në zonën e fytyrës, qafës dhe dekoltes.
  2. Masazhojeni duke përdorur një lëvizje rrethore .
  3. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thani lëkurën tuaj.