Caudalie Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream,15ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88988/image_1920?unique=f75308d

4,968.00 L 4968.0 ALL 5,520.00 L

4,600.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream është  krem ​​xhel  , I cili përdoret në zonën e konturit të syve,
  • Falë formulës së përqëndruar , të pasur me  acid hialuronik, resveratrol 1000 dhe kolagjenit vegan , arrin të  korrigjoj rrudhat dhe zbut ovalin e fytyrës.
  • E pasuruar me ekstrakt quinoa, formula e saj ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes: sytë duken më të rinj dhe më të freskët. 


  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë në zonën e syve .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.