Promis Paste Senza Fluoro

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90862/image_1920?unique=5e16abd

990.00 L 990.0 ALL 1,100.00 L

916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.


   Përshkrimi i produktit

  • Pastë dhëmbësh kundra cipave dhe pllakave antibakteriale. 
  • Pa fluor, 99% e përbërsve janë me origjinë natyrale. 
  • Kuron edhe zbut gingivat. 
  • Për dhëmbë të bardhë edhe të shëndetshëm me plot feski.

   Përdorimi : Aplikojeni 3 herë në ditë , duke larë dhëmbët pas cdo vakti.