Alta Natura Sinomarin Nose care Mini Spray ,30ml

https://medigreen.al/web/image/product.template/89056/image_1920?unique=6f3b602
(0 review)

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

  Terms and Conditions
  30-day money-back guarantee
  Shipping: 2-3 Business Days

   Përshkrimi i produktit

  • Spray pastrues për hundët nga Sinomarin.
  • Falë ujit të detit hipertonik 2.3 % në përmbajtje, mundëson pastrimin e zgavrave të hundës duke eleminuar mukozën , agjentët infektiv, alergentët dhe papastërtitë e tjera, duke mbrojtur nga infeksionet e hundëve dhe ORL.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret nga të gjithë, përfshirë edhe foshnjat.
  2. Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, disa pika në secilën hunë.