Alta Natura Sinomarin Nose care Adult ,125ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89062/image_1920?unique=aeecf7f

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Sinomarin Adults Nose Care Hypertonic , është një sprej hundësh 100% natyral, i testuar klinikisht që lehtëson kongjestionin e hundës në mënyrë natyrale, lëngëzon mukozën dhe pastron zgavrat e hundës duke ndihmuar në mënyrë efektive në mbrojtjen kundër infeksioneve.

  • Është ideal si për higjienën e përditshme të hundës ashtu edhe për dekongjestionin e saj.

  • E disponueshme në formë spërkatjeje të rregullt për pastrim efektiv (tretësira rrjedh për sa kohë që hunda mbahet poshtë)

  • Është i përshtatshëm për rastet:

  • Riniti me origjinë virale (ftohja e zakonshme dhe gripi)

  • Riniti alergjik (sezonal ose kronik)

   Riniti nga shkaqe të tjera (p.sh. shtatzënia)

  • Perineum

  • Për higjenën e përditshme të hundës

  • Për hidratimin e hundës