Alta Natura Sinomarin Nose Care Children ,100ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89063/image_1920?unique=68948e9

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Spray pastrues për hundët nga Sinomarin.
  • Falë ujit të detit hipertonik 2.3 % në përmbajtje, mundëson pastrimin e zgavrave të hundës duke eleminuar mukozën , agjentët infektiv, alergentët dhe papastërtitë e tjera, duke mbrojtur nga infeksionet e hundëve dhe ORL.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret nga fëmijët edhe foshnjat.
  2. Rekomandohet të përdoret 1-3 herë në ditë, tek foshnjat.
  3. Tek fëmijët përdoret 2-3 herë në ditë.