Caudalie VinoHydra Sorbet Cream Moisturizer 60 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126239/image_1920?unique=aeecf7f

2,970.00 L 2970.0 ALL 3,300.00 L

2,750.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Sorbet cream nga Caudalie ofron hidratim per lekurat normale.
    • Fale acidit hialuronik, ujit te rrushit dhe kamomilit i ofron lekures hidratimin e nevojshem.