Caudalie VinoHydra Deep Hydration Moisturizer 60ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126238/image_1920?unique=6d7e681

2,970.00 L 2970.0 ALL 3,300.00 L

2,750.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Deep Hydration Moisturizer nje super riformulim i cili siguron hidratimin maksimal te lekures tuaj.
    • Fale acidit hialuronik, ujit te rrushit dhe gjalpit shea qeteson lekuren dhe i ofron komfortin e munguar.