Mamuko Organic spaghetti, tomato & mozarella for babies 8+ months 190gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126227/image_1920?unique=aeecf7f

315.00 L 315.0 ALL 350.00 L

291.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mamuko pure me spageti, domate dhe mozzarella për bebusha mbi 8 muaj.
  • Përbërësit: Ujë, karrotë, domate 20%, makarona 14%, kungull, miell orizi, djath mozzarella 2%.
  • Mos e ngohni në mikrovalë.
  • Pas hapjes rruajeni ne frigorifer deri 48h.