Sudocrem 250g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90873/image_1920?unique=6df6038

1,215.00 L 1215.0 ALL 1,350.00 L

1,125.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Krem antiseptik riparues i lekures, zbut lekuren e acaruar dhe trajton skuqjet nga pampersi.