Lansinoh 25 Breastmilk Storage Bags

https://medigreen.al/web/image/product.template/124395/image_1920?unique=80ec538
(0 review)

1,300.00 L 1300.0 ALL 1,300.00 L

1,083.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Qeset për ruajtjen e qumshtit të gjirit vijnë në paketim me 25 copë.
    • Falë zinxhirit të dyfishtë parandalojnë rrjedhjen. 
    • Sterile dhe të sigurta për të mbajtur qumshtin deri në 6 muaj.