Mommys Bliss Baby elderberry drops 4m+ ,90ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89076/image_1920?unique=51b8643

3,600.00 L 3600.0 ALL 4,000.00 L

3,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Mommy's Bliss Eldeberry Syrup është suplement i krijuar me ekstrakte të pastër organikë të frutave, si lule shtogu (elderberry) e pasur me antioksidantë.
   • Karakteristikat:
   • – I përshtatshëm për të forcuar sistemin imunitar të fëmijëve mbi 1 vjec.
   • – I çertifikuar nga USDA për praninë e ekstrakteve organike të agaves, ekinaceas dhe shtogut.
   • – I pasur me substanca antioksiduese.
   • – I shijshëm.
   • – I pajisur me një shiringë dozuese që nuk lë shurupin të derdhet.
   • – I çertifikuar nga NSF.

   Nuk përmban:

   -gluten;

   -alkool;

   -sukrozë;

   -dredhkë;

   -ngjyrues artificialë dhe përmirësues të shijes


  • Përdorimi:

   • Këshillohet të përdoret nga fëmijët mbi 4 muajsh deri 1 vjec=> 1 herë në ditë 2.5 ml 
   • P ër fëmijët  mbi 1 vjec => 1 herë në ditë 5ml