Frezyderm Baby Foam ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90899/image_1920?unique=11831ee

1,422.00 L 1422.0 ALL 1,580.00 L

1,316.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Frezyderm – Baby Foam shkumë e butë që pastron dhe ushqen lëkurën e foshnjës. Pastron butësisht, pa irritim dhe mbron nga faktorët e jashtëm. Përbërësit e tij hidratues, zbutës dhe anti-inflamatorë hidratojnë dhe qetësojnë lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.
   • Produkti shkumon gjatë aplikimit, falë një pompe speciale, që do të thotë se nuk ka nevojë ta fërkoni, gjithashtu mund të shpëlahet lehtësisht me ujë ose të hiqet duke përdorur një pecetë, duke e bërë atë ideal për t’u përdorur në lëvizje.
   • Shtypeni pompën dhe aplikoni shkumën në zonën e dëshiruar, shpelajeni me ujë ose me një pecetë.