Mommys Bliss Gripe Water Original,120ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89067/image_1920?unique=aeecf7f

3,465.00 L 3465.0 ALL 3,850.00 L

3,208.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mommy’s Bliss Gripe Water e është një suplement natyral, i sigurtë dhe efektiv.
  •  Ndihmon në lehtësimin e  gazrave dhe shqetësimeve në stomak .
  • Falë përbërsve që kanë arrin të qetësoj shqetësimet gastrointenstinale.
  • Pa alkool ose paraben
  • Pa shije ose ngjyra artificiale
  • Pa qumësht ose gluten
  • Ekstraktet e xhenxhefilit dhe finokut ndihmojnë  në  lehtësimin edhe fryrjen e stomakut
  • Veprim i shpejtë në disa minuta
  • 100% vegjetarian dhe vegan
  Përdorimi:
  • Foshnjat 2 javë deri në 6 javë: 1ml deri 15 herë në ditë  .
  • Foshnjat 6 deri në 10 javë: 2  ml deri 8 herë në ditë  .
  • Fëmijët 10 javë deri 6 muaj:  5  ml deri 3 herë në ditë .