Purasana Protein Shake Shape Control Rasberry-Strawberry

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/101547/image_1920?unique=51b8643

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shape & Control nga Purasana është një proteinë me bazë pluhur bizelesh e pasuruar me fibra dhe super ushqime.
  • Shape & Control është ideale për këdo që është në proces dobësimi ose merret me aktivitet fizik.

  Përdorimi:

  • 25 gram pluhur proteine në 300 ml ujë ose qumësht.