Purasana Beauty Watermelon Collagen * 250g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/101550/image_1920?unique=51b8643

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kolagjen Vegan i pasuruar me vitaminë C, B8 dhe B3.
  • Ndihmon në shëndetin e mirë të lëkurës dhe flokëve.

  Përdorimi:

  • 10 gr në ditë te tretura në lëngjet tuaja të preferuara.