Mommys Bliss baby probiotic drops ,10ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89069/image_1920?unique=51b8643

5,670.00 L 5670.0 ALL 6,300.00 L

5,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mommy’s Bliss – Probiotic Drops është  Një suplement probiotik që ndihmon në ndërtimin e mikrobiomës së zorrëve të foshnjës. 
  • Pikat Probiotic Mommy’s Bliss ndihmojnë në mbështetjen e shëndetit të tretjes dhe funksionit imunitar të foshnjës.
  • I sigurt për t’u përdorur që nga dita e parë
  • Procesi unik i mikrokapsulimit ndihmon në mbrojtjen e qelizave probiotike në mënyrë që ato të udhëtojnë të sigurta në zorrë pa humbur efektivitetin
  • Pa sheqer të shtuar, 
  • Pa alkool,
  • Pa shije apo ngjyra artificiale dhe pa 8 alergjenët kryesorë


  Përdorimi:

  • Tundeni mirë përpara përdorimit. 
  • Mos e shtoni tek ushqimi i nxehtë ose para ngrohjes; nxehtësia do të dëmtojë probiotikët e gjallë. 
  • Mos e aplikoni në gojë.
  • 5 pika në ditë për 30 ditë përdorim . 
  • Mbajeni në frigorifer deri në 8 javë.